| anonim_4396 a întrebat:

Masa musculară înseamnă multe repetări cu greutăți relativ scăzute iar forța înseamnă puține repetări cu greutăți relativ mari? Corectați-mă dacă greșesc.
Și e bine dacă le le fac alternativ, o săptămână masă musculară și o săptămână forță?

Răspuns Câştigător
| Ana2333 a răspuns:

Buna! Uite un articol ce iti poate fi de ajutor :)
http://yuppy.9am.ro/stiri/Yuppy/Health/269618/Forta-sau-masa-musculara.html

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Isi vorbesc din propia experienta eu am facut muschi cand faceam sport pe serii vreo 2, 3 la maxim