| Bl4cKLy0n a întrebat:

Merg la sala de o vreme și as dori sa îmi schimb antrenamentul în unul mai bun.
Îmi puteți da voi un program bun pe trei zile pentru incepatoru/ intermediari?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_George_2002 a răspuns:

Salut, nu prea e ce program in 3 zile sa faci, te-as sfatui sa il faci minim de 4 ca sa ai si timp de odihna,

Luni tongueiept 4-5 exercitii si triceps 2 exercitii
marti : spate 4-5 exercitii si biceps 2 exercitii
miercuri : pauza
Joi: umeri 3-4 exercitii trapes 2-3-4 exercitii
Vineri : 4-5 exercitii biceps 4-5 exercitii triceps

sau ai putea intreba antrenorul de fitness din sala respectiva, pe pariu ca el ar putea avea un raspuns mai bunwinking
4 serii.
FUNDA?

| Bl4cKLy0n explică (pentru Alexandru_George_2002):

Mulțumesc de răspuns!

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru Alexandru_George_2002):

E foarte mult pentru brate 2 antr pe saptamana, si la volumul ala. Crești la *** vara.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Alexandru_George_2002):

O intrebare: tu picioare n-ai?

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alexandru_George_2002):

Nu e cam penibil ca un baiat care vorbeste de masa musculara sa ceara "funda"?

| siriusblack98 a răspuns (pentru Alexandru_George_2002):

Picioarele da-le dracu, cui pasa de ele, nu?! Si ca incepator nu se lucreaza niciodata aceleasi grupe de 2 ori pe saptamana.Saracul chiar te-a crezut, ti-a dat funda si probabil o sa puna in practica ceea ce i-ai spus. Cersetor de funde

9 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Tu chiar iei in serios sfaturi de la un copil care adauga "FUNDA?" la sfarsitul unui raspuns?

Chiar iei in serios prostia aia de program?

| Moron a răspuns:

Iti recomand sa cauti despre programul Push/Pull/Legs, 3 zile pe sapt. Dar eu as recomanda macar 4 zile pe sapt.
Ca si incepator (

| Alexandru_George_2002 a răspuns:

Manca-v-as pla voastra, fiecare urmeaza ce program vrea, eu mi-am dat opinia pe ce program am folosit eu, plus, i-am si spus la sfarsit sa intrebe si antrenorul de fitness, deci nu vad care pla mea ar fi problema cu raspunsul pe care l-am dat, cititi in pla mea mai bine raspunsul si dupa sa imi sariti in capwinking

| Bl4cKLy0n explică (pentru Alexandru_George_2002):

Structura programului este buna, am vorbit cu un antrenor și am schimbat puțin. Am adăugat picioarele, am schimbat zilele în care fac brate, etc.