| vladeduard2000 a întrebat:

mi-am luat niste proteine pentru sala de pe myprotein dar problema este ca sunt foarte gretoase.
Aroma este ciocolata si banane. Nu am crezut ca vor fi asa, imi plac bananele si ciocolata.
Ce as putea sa fac sa le imbunatatesc gustul? Va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Mai adauga la blender o banana, niste capsune

| Nickname1890 a răspuns (pentru Nickname1890):

Eu am cu ciocolata simpla si mi se pare acceptabil gustul.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Nickname1890):

Parerea mea e ca un supliment ( gen un shake proteic ) treubie consumat CU PLACERE, ca nu desert.

Daca gustul este "acceptabil" atunci eu as schimba de urgenta suplimentul.

Nu e suficient sa fie "acceptabil" ( de rau nu mai zic ), gustul trebuie sa fie FOARTE BUN, sa-l consumi ca pe un desert.

| Pool77 a răspuns:

Nimic.
Le bei asa cum sunt cu forta iar data viitoare nu mai comanzi de la ei sau cel putin nu cu aroma aceasta.

| ALEXgeniul1 a răspuns:

Incearca sa pui tu nist arome sa le dai gust mai bun