| alexionut45 a întrebat:

mi-am tot schimbat programul de sport si am ajuns la acesta:Luni:brate,Marti:spate+trapez,Miercuri:abdomen,Jo i:piept+umeri, Vineri:picioare...As vrea sa ma apuc sa fac in fiecare seara cardio in jur de 10 minute, ce parere aveti este bine sa fac si cardio seara sau nu?

3 răspunsuri:
| WolfBlack a răspuns:

Buna,cardio nu este recomandat seara, mai mult este recomandat dimineata happy Succes!

| JohnnyBi a răspuns:

La masa musculara nu bagi cardio. alege-ti scopul principal. slabit sau masa musculara

| NDC12 a răspuns:

Luni:brate,Marti:spate+trapez

Nu e bine.