| NewAge a întrebat:

Mi s-au zgariat schiurile "pe talpi" destul de tare. Ce pot face pentru a remedia problema? Trebuie sa imi iau alte schiuri?
Ofer funda!

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Du-te cu ele la un centru sportiv...ar trebui sa existe un proces de polish si ceruit sa se mai diminueze zgarieturile sau chiar sa le inlature. cauta in special la tipii care inchiriaza echipamentul respectiv sau la magazine de profil sportiv (as zice decatlon dar prefer magazina precum hymalaia sau gen...)