| Alexandru_Neamtu_1995 a întrebat:

Nu am mai fost niciodata pe National Arena dar urameaza sa merg la Steaua-Dinamo duminica si nu stiu daca exista un magazin sau ceva de genul in arena si stiu ca nu este permisa intrarea cu pet-uri si alte lucruri.Ma puteti lamuri va rog?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu ai voie sa intri cu pet-uri, cu sticle, n-ai voie sa fumezi, n-ai voie sa spargi seminte. Sunt destul de stricte regulile acolo. Magazine de unde sa-ti cumperi ceva de mancare sau de baut (de obicei bautura ti-o da in pahare de plastic) exista.

| suffarstar a răspuns:

Nu ai voie cu niciun fel de produs alimentar. Trebuie sa iti iei bilet din timp ca sa nu stai la casa de bilete o gramada. De asemenea, iti recomand sa nu te amesteci in conflictele dintre fani, daca vor exista.

| AlexandrulS a răspuns:

Mergi cu mana goala pentru ca iti confisca tot, eu am patit.o cu multe brichete laughing Am impresia ca acum sunt tonete care vand suc si apa la pahar dar nu sunt sigur asa imi spusese cineva.

| Andrei7600 a răspuns:

Cand esti pe National Arena trebuie sa fi calm, si da nu e voie cu animale de companie cu tine, acolo nu se vinde produse alimentare sau altceva. Dar sa ai grija! Cateodata fotbalisti dau foarte tare in minge si cateodata loveste oameni. Altceva nu mai e sa-ti zic! Sa te distrezi! O sa merg si eu acolo la meci poate o sa ne vedem :3

| K0sti a răspuns (pentru Andrei7600):

Poate vezi si scola aia mai des, vezi cum faci...

| suntserios a răspuns (pentru Andrei7600):

Sigur va vedeti, doar sunt 3 locuri in tot stadionul. Poate de aia fotbalistii lovesc oamenii.