| EkToR a întrebat:

Nu de mult mea rasarit mie o idee sa imi cumpar o bicicleta am ales cam ce imi place dar am o nelamurire legata de MTB Rockrider 340
http://www.decathlon.ro/......r-340.html
Dupa cum vedeti are o lista de marimi daca imi poate explica si mie cineva la ce se refera ca eu nu cred ca se refera la roata deci daca stie cineva ca sa ma scoata din dilema :)

1 răspuns:
| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns:

Esti pasionata de MTB? Te pot combina cu cineva, sa te bag pe felie... blond cu ochii verzi, la facultatea de Geografie. Isi ia masterul.
Nu sunt eu lol. Eu sunt la sala laughing