| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca categoria este potrivita dar asta am gasit.

Deci mi-am luat o minge de fotbal din MALL cu 100 de lei, Champions League. Arata ok desi forma nu era la fel de rotunda ca celelalte dar mingea era buna la inceput. Am umflat-o m-am jucat 1 zi cu ea dar a 2-a zi se desumflase un pic. A 3-a zi zici ca era sparta DAR nu era lol. Am umflat-o si a 2 a oara dar a 2 a zi tot se dezumfla ce ar putea fi? Sparta nu pare sa fie. Apas pe ea foarte tare dar nu iese aer sau ceva.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Supapa face probabil figuri. Bag-o in cada plin cu apă și vezi pe unde "respiră"

| Ștefant688 a răspuns:

Daca mai ai bonul de casa, du-o la retur