| Stefan23k23 a întrebat:

nu stiu de ce stil de lupte sa ma apuc, karate, kickboxing sau lupte greco-romane?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Kickbox, mma, ju-jitsu. Fiecare are caracteristicile ei, deci alege in functie de ceea ce ai vrea sa inveti si crezi ca te-ar ajuta sau pur si simplu ce iti place mai mult.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Karate ca in felul asta inveti sa te si bati.

| Stefan23k23 explică (pentru MihaiNicu23):

Si la kickboxing nu inveti si sa te bati? laughing sau kickboxing e un stil de a pica?

| BlueDark a răspuns:

La kickboxing risti sa ramai fara dinti pana la anul...La lupte greco-romane, ar trebui sa te bucuri sa apuci Craciunul...
Karate are regulule lui, mult mai strcite.Cel mult o luxatie si ai scapat.

Alege tu.

| DVDPRO a răspuns:

Ju-jitsu e un sport bun. Combină karatele cu judo, deci și pocnești, și trântești.