| newbie74 a întrebat:

Pot pune rotile de la Role la Skateboard?

FUUNNDA!

Răspuns Câştigător
| cristian100 a răspuns:

Nu, nu se poate deoarece rotile de la Role sunt prea mari si nu poti sa iei curba cu Skateboardu sau poti sa cazi. ma cu roti de la role si oricum nu ar incapea sa il surubezi + toata lumea ar rade de tine. FUNDA plz!

7 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu difera foarte mult intre ele. Doar rulmentii sunt la fel.

| AleDia a răspuns:

Da.poti sa le pui daca schimbo rulmentu de skate la cele de la role
eu am incerca si merg foste bine pe el, merge repede dau trik-le mai bine.

| c0ton a răspuns:

Nu, ca rotile de la role au o marime diferita scuze pentru asta dar rotile de skateboard se mai pot si cumpara la comanda.
Altcineva ti-ar zice : Incerca si vezi daca se potrivesc.

| zBogDDy a răspuns:

Normal nu, da daca ai avea axu acela mai lung s'ar putea, da skateboard-urile au axu mic ca sa prinda viteza, oricum nu-i eficient!

| AdrianIonut100 a răspuns:

Nu poti face acest lucru.Nu se potrivesc deloc.Dar interesanta idee.big grin

| maf16 a răspuns:

Logic ca nu...cum sa pui roti de role la skateboard? Nu variaza dimensiunile nici de cum

| Karie1467 a răspuns:

Nu.Rotile de la role sunt diferite de cele de la skateboard(alea de skate sunt mult mai late si mai mici) si nu o sa aiba stabilitate + ca nici nu o sa se potriveasca.