| mirel12314 a întrebat:

Pot slabi 35kg pana in iunie 2020? Am 15 abi 1.80, am undeva la 110kg si as vrea sa ajung la 80-75 kg!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Teoretic vorbind este mai greu sa acumulezi energie decat sa o pierzi, deci poti,totul e sa fii in deficit caloric,daca elimini
dulciurile, bauturile cu zahar =cola, sprite, suc de fructe
pizza, patiserie, mezeluri
sunt convins ca vei slabi, eu de cand am renuntat la ele slabesc, peste 80% din calori de acolo vin
daca vrei putem pastra legatura http://discord.gg/xGnS7Tu sfaturi, intrebari etc

| IonutPetre12 a răspuns:

Poti si mai mult. Totul depinde de tine si de puterea dorintei.

| InstructorDeIubire a răspuns:

Nu prea e posibil sa slăbești 35 de km in 3 luni. Probabil undeva la max 10 kg daca te ți de treabă si mai ai pana sa dai la academie deci stai chill

| mirel12314 explică (pentru InstructorDeIubire):

Pana in iulie sunt 11 luni?

| AnaBelaAnaBela a răspuns:

Nu e imposibil. Combina vizitele la nutriționist cu sport și e posibil sa reușești. Dar ești sigur că asta e limita de greutate?

| mirel12314 explică:

Pai mi propus o data pentru ca vreau sa slabesc si sa ma pun la punct fizic, deoarece vreau sa dau la academie

| SenzorFlc a răspuns:

Evident.Dacă te ții de treabă și de alimentație de ce nu? Totul depinde de ambiția ta.