| IonutMontenegro a întrebat:

Salut TPU, practic box de ceva timp si cand lovesc cu mana drepta dupa câteva lovituri mi se umfla o mica suprafață a pumnului si ma doare suprafață aia daca o ating si sta umflata o zi si ceva, mi-ati putea spune de ce mi se umfla cand dau cu pumnul?

Răspuns Câştigător
| RalucaStefaniaMaria a răspuns:

Bună! Probabil ca iti folosesti cel mai mult mana dreapta, si ti se irită pielea de la mănușă(nu stiu cum se numește) încearcă să îți folosesti amândouă mâinile

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Folosesti bandaje pe sub manusi?

| IonutMontenegro explică:

Nu foloseasc bandaje, dar e ciudat ca la mana stanga nu am nimic si la aia drepta da