| cristialx15 a întrebat:

Salut TPU,prieteni imi spun ca sunt cam slab, iar de 2 saptamani am inceput sa fac antrenamente,flotari, ridicari cu gantra chestii de genu. astazi mi am masurat bratul si aveam 27 in brat. specific, am 55 kg 1, 75 inaltime, este bine? pentru kilogramele mele?

Răspuns Câştigător
| viktor25hau a răspuns:

Salut, ai tot timpul din lume sa pui masa, o sa vezi ca daca esti perseverent si te antr de 3 ori pe sapt timp de 1-2 luni vor incepe sa apara rezultatele! de curiozitate ce varsta ai?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cate fripturi mananci pe zi? Sau tu vrei sa pui muschi doar cu exercitii, ca un copil mic si firav?

| raMLesS a răspuns:

Foarte bine ca te-ai apucat, dar ce fel de antrenamente faci? Poti sa descrii? Si cu ce greutate?