| CTLN a întrebat:

Se poate să-mi recomande și mie cineva un program pentru la sala de forță? As avea la dispoziție 3-4 zile și as vrea sa pun accent mai mult pe spate. Rog să răspundă cei care au experienta in acest domeniu. Ofer FUNDA.

Răspuns Câştigător
| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Ai spus ca vrei sa pui accent mai mult pe spate, bun insa si celelalte parti sunt importante( picioarele, bratele, abdomenul), de stiut asta!
Cu 3-4 zile la dispozitie sunt destule!
Sa iti prezint programul! Dar mai intai de asta, trebuie sa iti alegi zilele in care sa te antrenezi!
In prima zi vei lucra piept si umeri!
In a doua zi spate si trapez!
In a treia zi Picioare (coapse, fesieri, gambe)!
In a patra zi Biceps si triceps!
In a cincea zi Pauza!
In a sasea zi Cardio!
In a saptea zi Pauza!
Asta este un program efectuat pe patru zile! Sa nu fie pe 3, fii mai ambitios! Grupele musculare sunt perfect combinate!
Daca vrei poti respecta acest antrenament! Depinde de tine!

| CTLN explică (pentru nopainkiller):

Mulțumesc mult.

2 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Tractiuni fara numar!