| Florin_Florinake_1999 a întrebat:

Se vede liga 1 si la RDS & RDS? Cum fac sa.mi introducă cele doua canale LOOK TV si Transilvania Live? Daca stie cineva sau a rezolvat deaja problema spuneti-mi si mie ca deaja am disperat căutând si iar căutând!

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cred ca poti introduce acele posturi numai daca ai tv prin satelit, nu prin cablu.
cel mai bine te uiti online aici la ce meci vrei tu http://www.drakulastream.eu/football-live-streaming-video.html

| andylikemusic a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu, meciurile din liga 1 se vad pe UPC(de asta sunt sigur), recent se vedeau si pe ROMTELECOM, dar proprietarii nu au mai semnat contractul pentru preluarea canalelor Look tv si Look plus si ajungem la RDS care ei sigur nu vor transmite liga 1. sad Eu,unul, am fost pe RDS pana in iulie, apoi m-am mutat pe UPC doar pentru meciuri. Deci, recapitulam, UPC transmite sigur, Romtelecom inca nu a semnat iar RDS e out 5 ani, mai era ceva cu Orange tv dar habar n-am despre ce e vorba..mdea,sper ca te-am ajutat laughing