| Com3 a întrebat:

Spuneti-mi si mie, cum m-as putea antrena pentru KickBoxing in timpul liber ( Fac Kickboxing de 2 ori pe saptamana la sala ), dar vreau sa ma antrenez si acasa, zicea cineva ca sa ma antrenez cu un prieten dar chiar n`am inteles, adica sa merg sa dau cu pumnii si picoarele in ala? laughing, dati`mi cateva ideei de antrenament acasa, dau Fundita! happy

3 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare Com3.Parerea mea este ca te-ai putea antrena pe un sac de box.Sau are dreptate cine ti-a spus in sensul ca, exista un fel de echipamen pentru cel care sta sa dai in el(ceva manusi mari de protectie), eu as alege sacul de box.Bafta

| Com3 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Hmm, mi-ai putea da vreun sitte, pe care sa gasesc niste saci de box, putin mai ieftini? happy, daca se poate! happy

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru Com3):

Sper sa te ajute acest site:http://sac-de-box.compari.ro/ Bafta!