| Robitzuu20 a întrebat:

știe cineva daca se vor deschide sălile de fitness pe 15 mai? Unii spun ca da, alții că se vor deschide in septembrie. Dau funda pentru cine știe!

Răspuns Câştigător
| SalutFrate112 a răspuns:

Ba eu nu prea cred, ar fi culmea frate sa se inchida tot la 200-300 de infectari si sa se deschida la aprp 15000 de infectari rolling on the floor)!

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Deocamdată NU ȘTIE NIMENI, nimic, sigur.

| Wr3nch a răspuns:

Inca nu stim daca se va deschide orice dupa 15 mailaughing Toata lumea spera ca da, dar se va stii doar cand publica decizii oficiale.

| Robitzuu20 explică (pentru Wr3nch):

Am auzit că se vor deschide doar sălile cu maxim 20 persoane, și că vor fi in ture? oricum aflam tot pe 15