| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva sa imi spuna cate repetari pe set se fac la exercitiile calistetice?

Răspuns Câştigător
| DannyQ a răspuns:

Dacă faci cu greutatea corpului, de preferabil 10-12 și exerciții pentru o grupa musculara sa nu depășești mai mult de 3. Poți face trei tipuri de exerciții pentru aceeași grupa și sa aibă 4 seturi a câte 10-12 repetări.

| anonim_4396 explică (pentru DannyQ):

Si la flotari, de exemplu, trebuie sa fac tot 10-12 repetari pe set?

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

La calistetice nu faci flotari pe sol, le faci la paralele. Nu despre alea vorbesti? Poti tu peste 12 flotari la paralele?

| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Nu am incercat?, vorbeam despre flotari pe sol.

| DannyQ a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai zis ca faci calistetice. Nu le faci intr-un parc special? Ca in alta parte nu prea vad unde le poti face.