| daveSUPER11 a întrebat:

Stie cineva unde pot urmari meciul dintre mike tyson si royjones jr? Se difuzeaza si la tv?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Din ce am citit ar avea loc pe 28 noiembrie, nu stim ce posturi romanesti vor transmite aceasta inca, dar e posibil sa fie pe pro tv, prox etc e posibil ca aceste posturi sa obtina drepturi de televizare sau nu.

| daveSUPER11 explică (pentru Simpatic):

S-a schimbat data? pana acum era vorba de 12 noiembrie. mersi mult

| Simpatic a răspuns (pentru daveSUPER11):

Asa se pare ca ar fi 28, dar mai este mult pana atunci, se mai poate schimba happy
oricum nu ai sa vezi mare box de la 2 batranei care se tin inca bine pe picioare, fosti campioni mondiali
meciuri de genul asta se fac pentru bani multi, probabil ambii boxeri sunt falimentari tyson cel putin este si cand si cand mai prind un rol in vreun film, o reclama, un meci de asta "demonstrativ"

| daveSUPER11 explică (pentru Simpatic):

Eu nu urmaresc boxul, mma si mai stiu eu ce, l-am urmarit doar pe mike tyson pentru ca erau mai intersante meciurile lui de box si se misca super bine in ring. de asta am intrebat, ca nu stiu unde se difuzeaza