| VreauSaAjut2000 a întrebat:

Salut, TPU. Stiti cumva cum sa dau jos rapid grasimea acumulata pe fata, in special in zona obrajilor? In afara de alergat si mersul pe bicicleta. Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| MarianM009 a răspuns:

Pfuaaa laughing))) mor laughing sunteti de pomina laughing
Incearca cardio. Exercitii pe loc. O sa dai jos din grasime uniform. Din cate stiu nu s-a inventat inca exercitii sa dai grasimea jos de pe obraji.
Ah, si mai taie din sosuri/sucuri. Bafta! laughing

3 răspunsuri:
| SARKAN a răspuns:

Mai intai trebuie sa razi mult si apoi sa mesteci multa guma stii e ca un sport pentru fata si asa poti slabi imediat.da nu o guma deci bagi in gura macar 4-5 bucati si apoi o mesteci pana simti ca incepe sa te doara maxilarul asta e semn ca incepi sa slabesti.succes

| VreauSaAjut2000 explică (pentru SARKAN):

Serios? cam ciudata metoda daca e sa mearga, o sa incerc oricum. mercihee hee

| VreauSaAjut2000 explică (pentru MarianM009):

Ok, merci!hee hee

| MarianM009 a răspuns (pentru VreauSaAjut2000):

Pfuaaa laughing))) mor laughing sunteti de pomina laughing
Incearca cardio. Exercitii pe loc. O sa dai jos din grasime uniform. Din cate stiu nu s-a inventat inca exercitii sa dai grasimea jos de pe obraji.
Ah, si mai taie din sosuri/sucuri. Bafta! laughing