| vasiliustefan98 a întrebat:

stiti voi stelisti despre accidentarea lui Raul Rusescu in meciul cu CSMS IASI(3-1)voi ati auzit daca Raul va purta casca precum petr cech,sau cristi chivu? S-au daca va sta mai mult pe banca de rezerva, si daca va juca in meciul cu Rapid! Fa-te bine Raul! Pt noi!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cech şi Chivu au fost operaţi, de aia trebuie să poarte cască din aia în fiecare meci. Rusescu a fost " tăiat " cu crampoanele, n-are o problemă atât de gravă.

În schimb, la Pârvulescu chiar este ceva grav. Din câte am înţeles are ceva probleme la coaste.

| Sadop a răspuns:

Reghe a declarat ca in 1-2 zile Rusescu va reveni la antrenamente, si este posibil sa joace impotriva celor de la Rapid.

| P1etonu a răspuns:

Rusescu revine in meciul cu Rapid. Nu stiu de unde ai auzit tu de casca, deoarece are doar o taietura pe frunte si va reveni la programul normal de maine.