| Nesquisse a întrebat:

sunt din Moldova si acum sunt clasa 9-a, trebuie sa merg cu invatatura mai departe insa nu stiu un colegiu sau liceu de sport, pe domeniul fotbalului. Vreau sa merg pe un profil sportiv in domeniul fotbalului, poate cineva sa imi recomande niste licee sau colegii de fotbal din Chisinau?
Funda:*

1 răspuns:
| Alisia2134 a răspuns:

Muta-te in Bucuresti la liceul Mircea Eliade, stai la camin si mai sunt din Chisinau care stau in camin, asta daca faci fotbal de performanta