| Cristyan21 a întrebat:

Sunt in clasa a -8a am 1.81 inaltime, 80 kg la viteza ma descurc la 50m am facut 6.5 secunde si de curand am avut un meci pe compionate intre doua clase a -8a vs a-7a am reusit sa castigam cu 2-1 ambele goluri marcate de mine,eu zic ca ma descurc destul de bine la dribling, la viteza dar as vrea sa imi maresc precizia exersez destul de mult, la dribling ma refer ca trec usor si sunt si ingenios adica daca sunt intr-o situatie dificila reusesc sa trec sa cel putin sa obtin un corner sau out dar am precizie dar vreau si mia mult ce ar trebui sa fac(mentionez nu fac antrenamente)

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Pai exact asta iti recomand sa faci antrenamente,sau daca nu ai posibilitatea,iti iei o minge si pe terenul de sport exersezi pana iti iasa, ai nevoie de multa concentrare, si vei reusi, ca nu-i mare chestie. Daca tu iti cunosti abilitatile si crezi ca esti facut pentru acest sport, orice e posibil.

| darkleus a răspuns:

Da,ati castigat avandute pe tine

| Cristyan21 explică (pentru darkleus):

Ma am avut niste faze de tot rasul am primit pasa erau doi de primul am facut bicicleta si m-am bazat pe viteza si de al-doilea am facut braziliana si am trecut dupa vine portarul o ridic peste si se duce prea tare... si nici macar peste a fost pe langa...