| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,sunt pasionat de : Street workout,mma,k1, muay thai, si de alte sporturi de aceste gen,exista vreo modalitate sa faci bani din asa ceva? Eu fac din placere dar totusi,nu ai cu ce sa traiesti,k1, muay thai,mma,nu le fac intr-o sala,fac acasa cu alti prieteni,vreau sa spun... exista vreun job care sa includa sporturi de genul? Cum ar fi antrenor personal si altele, si nu vreau sa fac k1 intr-o sala fiindca noi le combinam pe toate intr-una big grin, dau funda pentru cea mai buna idee...

1 răspuns:
| Hades98 a răspuns:

Pai. Ai putea doar daca ai avea ceva gen Manager ce sa iti gaseasca unde sa te duci sa lupti si etc. Si street workout. in Romania nu faci nimic. nu se organizeaza concursuri de asa ceva etc. deci. happy