| Calesul123 a întrebat:

Sunt un baiat si vreau sa stiu cum sa fac scheme cu mingea de fotbal sau macar cum sa fug rapid

Răspuns Câştigător
| Trasnea_Vladut_Andrei_1993 a răspuns:

Salut eu iti zic si de cum sa alergi repede si cum sa faci scheme : pentru a fugi : 1: pentru a fugi iti trebuie un abdomen impecabil si picioare tot la fel lucrate EX : pentru abdomen : faci de dimineata 30 de genoflexiuni in fiecare zi asa si o sa ai abdomen smecher EX : pentru picioare : trebuie sa fugi mult sa faci miscare sa faci genoflexiuni si mai ales sa stii cum sa fugi cu mingea la scheme : 1 : uitete la niste scheme si incearca sa le faci... incearca cu ceva usor roata sau bicicleta si trebuie sa le exersezi mult ca sa iti iasa perfect si dupa aia sa te apuci de Braziliana si de astea mai grele 2 : tu chiar daca nu esti la antrenamente nu inseamna ca nu trebuie sa alergi sa faci flotari si faci miscare tu trebuie sa joci fotbal atat de mult si sa exersezi incat sa ajungi la o talie mai superioara adica sa fi mai bun iti urez multa bafta fundita?

2 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

N-ai cum sa inveti de pe net. Tre' sa te duci la antrenament.

| Sorinacio a răspuns:

Cu schemele imi pare rau nu pot sa te ajut, dar pentru a fugi rapid:
1.Trebuiesc cateva exercitii pentru abdomen(abdomene)si cateva pentru picioare(genoflexiuni si bicicleta) si secretul este sa fortezi piciorul din gamba si sa alergi pe varfuri.