| Angela03 a întrebat:

Salut, TPU. Știe cineva metode ușoare și rapide de slăbit? Am la fdispoziție o lună, cel mult.
Vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez, cartofi sau cereale. functioneaza 100% daca nu te abati de la reguli. spor.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand dieta Pierre Dukan, mancand pe saturate si slabind vazand cu ochii.
Nu glumesc, chiar este dieta preferata a actorilor de la Hollywood.
http://dietadukan.ro/regimul/etapa-1-atac

http://www.slabescu.ro/......l-tuturor/

| Knu a răspuns:

Si usor si rapid, nu prea merge. Miscare (cu cat efortul este mai mare si mai sustinut, cu atat vezi rezultatele mai repede), renunti de tot la zahar, reduci cat de mult carbohidratii si grasimile, eviti prajelile si mananci alimente bogate in fibre si proteine, legume si fructe. Ceaiul verde ajuta de asemenea.

| Angela03 explică (pentru Knu):

Sunt scutită medical de sport, ceea ce îmi cam pune bețe-n roate când vine vorba de efort mare.

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Iti sugerez un abonamnet cu sedinte de XBody. Sunt suficiente 4 sedinte pentru a vedea rezultate vizibile. Iti recomand www.tome.ro Bafta!