| Pitbullllll a întrebat:

Vin si eu cu o intrebare pentru cunoscatori ce parere aveti de lovitura de picior din intoarcere(back kick)? Vi se pare puternica?

6 răspunsuri:
| Pitbullllll explică:

Dardin cate am observat eu o lovitura din intoarcere e data la cap iar cealalta in abdomen care e mai puternica adica pentru un knokout?

| Walker a răspuns:

Salut! Părerea mea este că într-o lupta de strada, care teoretic nu ar trebui sa dureze mai mult de câteva secunde, stopping kick-ul e cel mai util(daca blochezi un croseu sau o directa, bagi un kick sub centura si ar trebui sa se termine lupta. Pentru floricele ai nevoie de ani de experiență. Acum depinde și pentru ce ai nevoie sa știi. Eu am zis doar cuvintele antrenorului meu.

| Pitbullllll explică (pentru Walker):

Într-o lupta de strada dar nu mai când este necesar si cand viata mea e in pericol.Dar nu as vrea sa folosesc o lovitura sub centura

| ogeorgem a răspuns:

Tocmai am vazut un reportaj care spunea ca este cea mai puternica lovitura

| Andrei_Leia_1992 a răspuns:

Logic, e una din cele mai puternice dupa loviturile prin frontale in viteza, rotire 180 grade sau 360 grade, dar toate atea necesita ani de experienta

| Adriana456 a răspuns:

Normal ca da