| Mihaiflorin14327 a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa am acasa tot echipamentul de box pentru a ma antrena,înafară de sac,mănuși,palmare etc ce imi mai trebuie?(sa răspundeți daca stiti tot ce imi trebuie, alfel nu primit funda)multumesc!

1 răspuns:
| AnastasiaK a răspuns:

Bandaje, gantere, benzi elastice, banda de alergat, alte greutăți...de fapt cam tot echipamentul dintr-o sală de fitness + antrenor și partener. A...și un ring. Cam asta e tot ce îți trebuie happy