| Anonimbb1 a întrebat:

vreau sa cer câteva păreri despre football, deoarece eu nu joc așa de bine și as vrea sa fiu mai bun dar nu am timp sa ma duc la antrenamente fac deja doua sporturi... Eu joc de 2 ori pe săptămâna football câte o ora, cum credeți ca pot fi mai bun? Sa ies și sa joc mai des dau sa ma uit la video-uri și după sa pun in practica? Ce credeți?

Răspuns Câştigător
| mihail2003 a răspuns:

Salut,sunt si eu fotbalist, iti recomad sa joci in fiecare zii fotbal, cu prieteni sau cu care joci fotbal tu..etc,nu iti recomad sa te uiti la video-uri cu fotbal no sa te invete nimic din asta, doar sa joci in fiecare zii fotbal si cu cat joci mai mult o sa joci in ce mai bine, dar sa stii ca fotbalul, picioarele joaca dar mintea controleaza picioarele, asta inseamna tatica sa au in cap...succes la Fotbal

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"as vrea sa fiu mai bun dar nu am timp sa ma duc la antrenamente"

dorința nu e suficientă. uitându-te și la un milion de meciuri, nu-ți imbunătățești deloc jocul. Joacă dacă vrei să fie ceva...

| Anonimbb1 explică (pentru sierra1):

Fac deja Box și ma duc la gym gândește dacă ma duc 4 zile la box și 3 la gym... nu ma pot lasă de astea

| sierra1 a răspuns (pentru Anonimbb1):

Baftă

| andreiminion a răspuns:

Iesi afara cu prietenii si joaca fotbal(chiar si cand e urat afara)daca vrei sa fii mai bun la fotbal.Eu jucam zilnic fotbal cu prietenii dupa scoala, in weekend, mereu ma gaseai cu mingea pe afara, pana sa imi zica cineva ca am talent, si eu faceam 2 sporturi inot si karate, dar a trebuit sa le las balta si sa ma axez doar pe scoala si fotbal.