| AntonioAndrei1234 a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez o bicicleta, dar nu stiu pe care. Am ales eu doua variante daca imi puteti spune care e mai buna. MTB Rockrider 520 sau MTB ST 100 (ambele de la decathlon). Multumesc!

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Rockrider 520 e mai scumpa deci ar fi mai buna...

| User23434 a răspuns:

Salut frate, vara asta si eu voiam o bicla noua si nu stiam ce sa aleg si am vazut intr-un review la Bucharest Bike Traffic bicicleta Romet Rambler 26. Bicicleta costa doar 1300 lei si are 24 viteze, frana hidraulica pe disc, roti pe 26( sa nu ti se para mici, am 1.80 m si nu este mica bicla deloc), furca blocabila, doar 14 kg si este full Shimano cu cauciucuri Michelin. Poti sa o iei cu incresere de pe site-ul Biciclop. Merita mult mai mult decat acel Rockrider, si nu te descuraja de comanda online, este sigura iar curierii sunt oke(cel putin la mine). Eu am modelul 2018 dar am vazut ca a iesit si cel 2019. Iti sugerez bicicleta asta, chiar merita happy

| AfiSport a răspuns:

Salut. La acelasi pret ai aceasta bicicleta....cu frane hidraulice.

https://www.afisport.ro/......-2921.html