| Kenvelo123 a întrebat:

vreau sa imi dai si mie niste metode sa pot sa beau un shake de proteine care e gretos, adica nu pot sa-l beau pur si simplu are gust nasol, e de ciocolata, si vreau sa il introduc in corp prin orice metode intelegeti voi, doar sa pot.

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu e normal sa fie gretos... cumpara de la alta firma.

Ai luat cumva de la Redis?

| Kenvelo123 explică (pentru Cosmin86):

Da, laughing am luat de suma mare de vreo 900 ron

| Cosmin86 a răspuns (pentru Kenvelo123):

Mda... Redis sucks, toata lumea stie deja asta happy

| Florentina9210 a răspuns:

Cu lapte e mai bun, asculta la mine!

| Jager a răspuns:

Cu ce il bei? Eventual, bea cu lapte, poti pune si fructe, intr-un blender si amesteci.

| Kenvelo123 explică (pentru Jager):

Il beau cu apa, si partea proasta e ca e cu ciocolata, am consumat si cu capsuni si e mai ok, dar cu ciocolata chiar nu pot, o sa incerc cu lapte

| Jager a răspuns (pentru Kenvelo123):

Pentru o doza mai mare de proteine poti adauga pe langa lapte si 2 oua crude, unt de arahide bio fara sare. Dar cred ca va deveni gretos, daca nu ti place.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Jager):

Ouale crude au o enzima ( avidina ) care IMPIEDICA absorbtia proteinelor.

Doar COPIII MICI care se uita la rocky consuma oua crude...

Mai documentati-va si voi inainte sa copiati ce vedeti la TV.