| spinteca a întrebat:

Vreau sa ma apuc de sala si as vrea un stimulator gen tribulus etc, imi poate spune cineva daca este bun de ceva tribulus sau nu, si sa-mi dea alt produs stimulator, pentru masa musculara.

Răspuns Câştigător
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Suplimentul asta personal nu l-am folosit, dar cei de la Universal sunt printre cei mai buni cand vine vorba de suplimente. Deci daca chair vrei sa iei, asta e in regula.

4 răspunsuri:
| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Intai cati ani ai? Tribulus se poate lua dar totusi e recomandat pentru barbatii mai in varsta al caror testicule nu produc destul testosteron. Daca vrei ceva care sa te bage in miscare incearca suplimente de pre-workout dar sa nu ai probleme medicale. Suplimentele de pre-workout iti vor da energie pe tot parcursul antrenamentelor. (Assault de la MP sau WarMachine de la Scitec Nutrition).

| spinteca explică (pentru InstructorulTauDeFitness):

Am 21 de ani 1.80 si 62 kg.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns (pentru spinteca):

Daca vrei poti cumpara, tot la varsta asta am luat si eu dar nu o sa vezi diferente. In schimb poti ramane la suplimentele de pre-workout daca vrei un stimulent bun.

| spinteca explică (pentru InstructorulTauDeFitness):

Dar Natural Sterol Complex de la universal dintre astea doua care sunt mai bune?

| InstructorulTauDeFitness a răspuns (pentru spinteca):

Suplimentul asta personal nu l-am folosit, dar cei de la Universal sunt printre cei mai buni cand vine vorba de suplimente. Deci daca chair vrei sa iei, asta e in regula.