| Stefan23k23 a întrebat:

vreau sa ma apuc de un stil de lupta, ce stil imi recomandati?

10 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Sistema ruseasca

| Cosmin86 a răspuns:

Ce iti place... eu fac kickboxing si candva o sa fac si krav maga. Dar deocamdata imi place prea mult kick-ul ca sa fac altceva.

| JackR a răspuns:

110 metri garduri, este mult mai sigur pentru sanatatea ta!

| LoryC a răspuns:

Qwan Ki Do

| AlexandraSimion a răspuns:

Wushu kung fu

| Drami a răspuns:

Stilul "Armadilo"-->Stai ghemuit si tipi:Te rog, nu ma lovi!

| Stefan23k23 explică (pentru Drami):

Te sfatuiesc sa nu l mai folosesti

| Drami a răspuns (pentru Stefan23k23):

Ai citit macar intrebarea? Baiatul dorea un stil de lupta, iar eu l-am informat.Asta nu inseamna ca-l aplic.In caz contrar, du-te cat mai repede si ia-ti ochelari caci nu vezi prea binewinking

| AndreiGhicaCristian a răspuns:

Box

| Sucrilel a răspuns:

MMA(Mixed Martial Arts)Are mai multe feluri de lupta incluse.