| Adyiasi96 a întrebat:

Vreau sa stiu care este diferenta dintre airsoft si paintball din punct de vedere al iesirii din "lupta". La paintball este vizibil ca jucatorul este invins cand este atins de un glont care lasa o pata dar la airsoft cum e, cand este un jucator invins, trebuie sa recunoasca atunci cand a fost atins sau cum?

1 răspuns:
| Én_Chubb_1996 a răspuns:

Trebuie sa recunoasca... si oricum o sa fie depistat usor ca ustura ca naiba o biluta dinaia si sigur o sa urle pe acolo