| cuba a întrebat:

vreau sa stiu care sunt cele mai bune proteine pentru definire?

Răspuns Câştigător
| Damon217 a răspuns:

Salut, de când am citit intrebarea mi-am dat seama ca nu esti absolut deloc documentat. Proteinele nu te ajuta sa te definești ci alimentația pe care o ai si o urmezi si foarte multă muncă. Proteinele te ajuta doar sa iti menții nivelul de calorii, carbohidrati etc. Documentează-te frate...si bine!

| AnastasiaK a răspuns (pentru Damon217):

"Proteinele nu te ajuta sa te definești ci alimentația" Pai cum vine asta? Alimentatia nu include cumva proteinele? Ba mai mult, nu cumva fix alimentatia pentru definire presupune mai multe proteine ca sa nu slabesti masa musculara?

"Proteinele te ajuta doar sa iti menții nivelul de calorii, carbohidrati" La ultima verificare proteinele ajutau la refacerea muschilor, dar ma rog. Mie mi se pare ca tu incurci proteinele cu gainerele sau cel putin asa sper pentru ca altfel e grav...

1 răspuns: