| Adrian1555 a întrebat:

Salut TPU
Vreau sa stiu si eu unde pot sa gasesc un bazin de inot in Bucuresti (agrement)
Cu program flexibil
Gen sa fie pana in 200 lei 12 sedinte pe luna
Si programul sa mi-l aleg eu
Sau macar sa fie mai devreme nu pana la 11 noaptea
Ms

3 răspunsuri:
| XeNoNAG a răspuns:

Iti recomand World Class. Iti poti alege programul cum vrei, poti mergr cand vrei daca faci abonament de 1 an si are si sala. Conditiile sunt bune dar preturile sunt putin cam mari.

| Adrian1555 explică (pentru XeNoNAG):

Putin cam mari?
40 de euro pe luna la sala
Sunt foarte mari

| XeNoNAG a răspuns (pentru Adrian1555):

Am un prieten care da 2000lei pe an si poate merge cand vrea timp de un an si cat timp vrea. De sala nu stiu daca e inclus dsr stiu ca are si cateva invitatii pe an pentru a merge cu prietenii