| Eduard_Arghir_1997 a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca e bun antrenamentul meu la sala:
Luni: piept si umeri
Marti: spate si trapez
Joi: brate
Vineri: picioare si abdomen
Am facut aproape 3 luni cu programul asta si m-am dezvoltat foarte bine dar ma gandesc sa il schimb asa:
-piept si biceps
-picioare si abdomen
-spate si triceps
-umeri si trapez
Ziceti-mi si mie pe care sa il fac sau daca niciunul, spuneti-mi altullaughing

3 răspunsuri:
| Vladut650 a răspuns:

Faci Spate si trapez marti si joi brate. Nu e bine asa. Cand faci spate automat intra si bicepsul. Eu zic sa faci asa, e un program foarte bun.

Luni - Biceps+Spate
Marit - Piept+triceps
Miercuri - Pauza
Joi - Antebrat+Umeri+Trapez
Vineri - Picioare+Abdomen.

| MariusDorin988 a răspuns:

Poti incerca sa faci Luni: piept abdoment
Marti: spate umeri lombari
Miercuri: biceps triceps antebrat
Joi: picioare
Sau bazează-te pe miscari compuse de ex indreptari cu haltera
Genoflexiuni cu haltera pe spate/la piept
Tractiuni la bara fixa sau la scripete
Daca vrei un program avansat pentru tine intra pe:http://antrenorulmeupersonal.ro/
nu vreau sa ii fac reclama dar programele lui sunt foarte bune eu am luat unul special pentru a da jos kilogramele in plus si functioneaza foarte bine
Spor!

| Vladut650 a răspuns (pentru MariusDorin988):

Ai facut greseala tipica unui incepator.

Marti - spate
Miercuri - Biceps

stii de ce nu?