| Stanculescu a întrebat:

Vreau si eu top 10 fotbalisti(fundasi)! Dau

Răspuns Câştigător
| Awesom a răspuns:

1.Gerard Pique
2.Thiago Silva
3.Jordi Alba
4.Rio Ferdinand
5.Carles Puyol
6.Mads Hummels
7.Giorgio Chiellini
8.John Terry
9.Rio Ferdinand
10.Cristian Chivu

| RobertoRobby a răspuns (pentru Awesom):

Cred ca glumesti! Chivu nu are ce cauta acolo.winking

| Awesom a răspuns (pentru RobertoRobby):

Sa fim patrioti si sa recunoastem ca Chivu este in primii 5 fundasi stanga din Europa, acum doi ani Chivu a fost nominalizat intre primii 3 fundasi stanga din Europa de catre fifa si uefa

| Stanculescu explică (pentru RobertoRobby):

Are dreptate!
Da la mine care imi da primul raspuns corect castiga
FUnDa! laughing

| boyboyplayboy99 a răspuns (pentru Awesom):

Dar Nemania Vidic cui i l-ai lasat? laughing

| RobertoRobby a răspuns (pentru Awesom):

Ba, numai vorbesc cu voi. si voi stiti fotbal. In locul vostru as tacea. E la inter degeaba asta, sta numai accidentat, si ia 3 mil de euro pe an, in loc sa ia interu` un fundas adevarat. Marcello, Jordi alba si altii, E Varza! Mai si fumeaza, daca nu ma crezi, cauta si pe RAI 1 [ program de televiziune din Italia]. Numai vorbiti de fotbal daca nu stiti.

| Awesom a răspuns (pentru boyboyplayboy99):

E cam accidentat in ultima vreme la United, Ferguson il joaca pe Smalling sau pe Phil Jones langa Rio Ferdinand.Deci nu mai rade ca prostu' ca s-ar putea sa-ti iasa borsu pe nas.Si urmareste meciurle lui United sa vezi asta.