| ReZiSTorr a întrebat:

.. vreau un site cu un program de " sala acasa" daca pot spune asa. am achizitionat o gantera de 10 kg si mai vreau sa achizitionez una ca sa pot face simultan si sa pot face si spate cu ele. un site ceva? puteti sa-mi dati va rog?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

O bara de tractiuni ai?

| Cosmin86 a răspuns:

Nu faci spate cu 2 gantere amarate.

Tu chiar vrei sa ramai FIRAV?

| ReZiSTorr explică (pentru Cosmin86):

Am 14 ani si 1, 80 metri, o sa fac si spate, pentru ca nu vreau sa mai cresc... imi place asa cum sunt acum

| Cosmin86 a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Ce treaba are spatele cu crescutul;?

p.s. : spatele se face prin tractiuni la bara, indreptari cu haltera si ramat, nu cu gantere.