| razvangabriel96 a întrebat:

Salut,treaba sta cam asa la mine : pe 5-6 septembrie trebuie sa dau niste probe fizice 1000 m in 3:45 si 50 in 7.2, eu pe 23 iulie am cazut la fotbal si mi-am fisurat coccisul si n-am putut sa mai alerg pana acum 2-3 cand m-am apucat iaraasi ...recomanda-ti-mi ce sa folosesc ca sa nu obosesc si sa termin cursa de 1000 de m,ca antrenament nu prea mai am timp sa fac,inainte de lovitura alergam mult,jucam fotbal,sunt mai sportiv asa,dar acum imi e greu sa scot timpul, vreo solutie ceva?

2 răspunsuri:
| gabinezu a răspuns:

Îmi vine greu să cred că nu scoți măcar 3:45 Min intr-un km. Dacă alergi lejer scoți 4 minute, baga niste sprint si scoți ușor 3 minute.
Poti sa iei aspirina sau nurofen forte... Dacă folosești medicamente sau alte substanțe este posibil să intri dopat pe teren și să nu mai joci vreodată

| razvangabriel96 explică (pentru gabinezu):

.usor de zis 3:45 laughing dar dupa o luna in care am stat doar in pat e greu. m-as dopa dac as stii ca pot sa scot timpul, nu e problema laughing