| alexfunjohncena a întrebat:

Salut tuturor!
Acum 2 zile am facut sala pentru prima data si am de la doctor recomandare de sport cu efort redus.A doua zi am alergat 10 minute, iar cand am intrat in casa a inceput sa ma doara sub burta ca un fel de febra musculara, cum am si la piept si brate. In schimb ma doare sj testiculul drept la palpare. Sper ca nu este nevoie de intervenție chirurgicală, ceva tratament? Am 14 ani si 6 luni.
Chiar am nevoie de ajutor.

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Eu dupa prima zi de insanity workout nu puteam nici sa ma asez pe toaleta fara sa oftez =]]

Asteapta cateva zile si daca nu trece atunci vorbeste cu un parinte.
Ia-o mai usor pana te obisnuiesti.

| alexfunjohncena explică:

Nici nu ma gandeam sa mai reîncep asta, m.am invatat minte laughing
Durerea sub burta o am doar când ma ridic din întins, in rest nu, am vazut pe net ca in maxim 2 saptamani trece, am luat si un ibuprofen dimineata laughing)
@Blytzlike