| GamingLiviu2000 a întrebat:

Salut tuturor. Am 3 luni de cand ma dau cu skate-ul, dar am o problema. Cand pun piciorul pe placa in cazul meu dreptul nu-l pozitionez pe partea din fata a skate-ului, ci pe partea din spate. Acest lucru imi poate aduce dezavantaje?

Răspuns Câştigător
| Vertic_Sergiu_1996 a răspuns:

Fratele meu, daca tu gasesti asa o pozitie comoda si care nu te incurca la trick-uri e treaba ta.
Daca te obisnuiesti asa nu ar trebui sa fie o problema.

Spor la dat! Funda?

3 răspunsuri:
| GamingLiviu2000 explică:

Da mie imi vine comod asa dar vedeam ca toti skaterii profesionesti se dau cu piciorul pe partea din fata

| Gonrax a răspuns:

Nu contează cum mergi, sau cum merg alții, contează să știi să mergi

| Vertic_Sergiu_1996 a răspuns:

Tu nu trebuie sa te iei dupa alti skateri, ti-am zis: daca nu te deranjeaza, fa-ti stilu' de a te da cum vrei!

Funda?