| Braila_Nenney_1997 a întrebat:

Salut tuturor! Am o intrebare destul de ridicola dar as vrea un raspuns daca exista/daca nu si cam cat ar costa? este vorba de un costum nu stiu sigur daca exista sau nu in realitate chestia este ca l-am vazut in filme si anime si m-am gandit ca exista si in realitate foarte desprins nu este de realitate este vorba de un costum de antrenament mai precis cu greutati pe el ca si cum ar avea spuma in anumite locuri numai ca in loc de spuma sa aiba plumb sau fier masiv sau ceva "greutate" ma intereseaza sa fie full-body sa aiba intre 10-50kg...ca odata ce l-am pus pe mine sa imi ingreuneze miscarea astfel incat sa ma pot antrena mai greu si sa nu prind masa musculara(adica doar sa ma definesc) Ma inteeseaza in principal daca exista si daca da o parere cat ar costa si unde il pot gasi! Multumesc anticipat...dau funda! Fara jigniri va rog frumos! Intrebarea este destul de importanta pentru mine!

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Www.megaproteine.ro/Accesorii/Adjustable-Weight-Vest. Are 10kg, 50kg mi se pare prea mult. Daca te imbraci cu 50kg intri in pamant.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta armuri, pe la vechituri. Nu puteai intreba cum sa faci sport fara sa dobandesti masa musculara?