| Ady5890f a întrebat:

Salut tuturor fanii fotbalului,e adverat ca anul acesta campionatul mondial se v a juca în lina noiembrie?
M am contrazis cu un prieten eu stiind ca se joaca mereu vara, si de ce se joaca anul asta in noiembrie?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este adevarat, se joaca in noiembrie-decembrie, din cauza ca in Qatar sunt temperaturi foarte ridicate pe timpul verii.

3 răspunsuri:
| timidu89 a răspuns:

E in Qatar frate, da in noiembrie se desfasoara. Din cauza calduriiwinking

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Gaseai informatia asta pe net. Deci nu doar ca te contrazici fara sa ai habar despre ce vorbesti, dar nici sa te folosesti de internet nu esti capabil. Bine ca scrii pe TPU...

| Steaua19861 a răspuns:

Conform site-ului digi sport startul va fi pe 18 noiembrie, iar finala va avea loc pe 22 Decembrie anul acesta!