| Lukasssz a întrebat:

Salut tuturor fanilor sportului rege.Am o intrebare pentru voi, am doar 16 ani si deja am primit oferte de la 2 echipe de fotbal.Una din liga a 2 a engleza, este vorba despre echipa Derby si o echipă din Arabia Saudită, este vorba de Al Ahli.Problema este ca la Derby as lua doar 100 de lire sterline pe cand la Al Ahli as lua 11.000 de euro.Recomandarea voastră care este? Sa ma duc in Anglia sau in Arabia Saudită? Maxim 3 zile mai am de luat o decizie si eu daca nu vad niciun răspuns o sa iau eu o decizie. Salut si va multumesc pentru atenția acordată.

1 răspuns:
| JUNNKiE47 a răspuns:

Nu știu de ce mai pui această întrebare, axează-te pe profitul tău pentru că asta e singurul lucru important în ziua de astăzi. Deci, varianta cu siguranță mai bună este 2.