| Heyiknowenglish a întrebat:

Salut tuturor! Joi ma duc la rollerdrome (unde se dau pe role). Puteti Sami spuneti ce jocuri se pot juca pe role? Acolo va fi si verisoara mea ( ea are 11 ani, eu 12). Ce jocuri se pot juca? De exemplu de dus ceva din o partea a rollerdromului pe cealalta si cine Mai repede? Ajutati. Dau fundahappy

1 răspuns:
| ghe221 a răspuns:

Prinnsa cu rolele ar fi distractiv, oglinda - adica ce face una trebuie sa faca si cealalta, slalom printre ceva