| miki_6623 a întrebat:

Salut, unii baga la priuri sportive GG3+, sau GG sau H1 nu inteleg eu stiu decat de 1; x si 2 spune-ti-mi si mie toate modelele gen gg1+ sau nu stiu si ce inseamna fiecare, cel cu cele mai multe FUNDA

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SuperGirl8 a răspuns:

Buna! Sunt afise la casele de pariuri care explica. De ce nu tragi o privire acolo?

| AnnaDllk a răspuns:

Sunt afise la casele de pariuri! Uita-te poate gasesti ceea ce te intereseaza!

| miki_6623 explică:

Sau TG over 2.5 nu inteleg va rog ajutati-ma

| Catalyn13Barcelona a răspuns (pentru miki_6623):

Total goluri sub 2.5, adica intr-un fel sa nu se marcheze mai mult de 2 goluriwinking