| skull12 a întrebat:

Salut, va rog sa ma ajutati cum sa reglez schimbatorul de foaie la bicicleta!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă am fi vecini te-aș ajuta cu plăcere. Nu prea merge nici prin telefon darămite în scris

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Schimbatorul are doua suruburi care limiteaza cursa stg.-dr! Strangi sau slabesti, pe rand fiecare limitare. Bafta deasa si mult succes

| skull12 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Frate, am facut asa, si nu mai atinge dar am alta problema. acum nu mia merge sa dau de schimbator, adica nu mai merge s-a blocat ala, oare am strans eu prea tare? sau? si o am data pe foaia a 2 si nu merge nici pe 1 nici pe 3, ma poti ajuta si cu asta?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru skull12):

Da-mi un bip si te sun eu; poate prin dialog direct reusesti sa intelegi cum sa faci

| skull12 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Nu pot acum, sunt cu niste neamuri si... dar poti sa imi explici si asa prin chat, ca inteleg, doar daca vrei

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru skull12):

Daca din prima explicatie nu ai inteles: nu vei intelege nici din inca 784 de altele. doar prin dialog direct, ca sa-mi dau seama ce stii si ce situatie conreta intampini. Petrecere placuta, alaturi de neamuri!