| Dumbi a întrebat:

Vara asta, in iulie, o sa vreau sa ma apuc de sala. Am cam luat putin(mai mult) in greutate, si nu prea ma simt bine asa.
Ce fel de exercitii sa fac pentru primele luni? Alte sfaturi?happy

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Cauta pe Youtube Angel Fitness si gasesti absolut tot ce ai nevoie pentru sala sau ex acasa.Cauta si pe la videourile din spate ca si alea sunt folositoare. Sper ca te-am ajutat(poate funda?)

| Satango a răspuns (pentru Samariteanul):

Poate eşti atent să vezi că el a vorbit despre sală?
FurCarnatii, ai antrenor la sală, el te va coordona când ai nelămuriri.