| anonim_4396 a întrebat:

vin cu o intrebare care ma tulbura
am auzit,si am vazut ca,culturisti iau niste pastile din cauza mancari excesive,antrenamentului etc.
niste sfaturi va rog, este adevarat sau nu, se zice ca fara pastilele astea nu traiestithinking va rog lamuriti-ma ca am auzit chiar si de la uni care sunt aproape de performanta
funda!

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cum adica nu traiesti fara pastile?

tie ti-e greu sa te documentezi despre suplimente?

| skyrim2 a răspuns (pentru Cosmin86):

Am aflat ca de la o perioada de timp iti trebuiesc niste pastile cum iau bolnavi si sunt multe feluri care din ce in ce cresti te ajuta sa traiesti, din cauza excesiva de mancare, suplimente, antrenamente cu greutate excesiva

| Cosmin86 a răspuns (pentru skyrim2):

Se numesc suplimente alimentare, ai luat si tu ( gen vitamine, calciu, etc. ).

Sunt multe tipuri de suplimente, nu e ceva obligatoriu, dar te ajuta

| kbxftw a răspuns:

Cine te-o prostit?

| NaNeSuDhOp a răspuns:

Am vazut si eu un video cu roney ca lua pastile multe da nu stiu de cethinking

| Dkgray a răspuns (pentru NaNeSuDhOp):

Ce lua el erau vitamine, minerale, Nitrix.